alt text

اتوبار

  • نوشته شده توسط:mh
  • تاریخ انتشار:19 تیر 1396

  

 

باربری وسایل منزل

 

اتوبار تهران آریانا

یک راه ایده ال برای خلاصی از مشکل کم جایی و نگهداری کوتاه یا بلند مدت وسایل  باشد. با اتوبار اریانا در این مطلب همراه باشید

حمل اثاثیه منزل  

اگر می خواهید اسباب کشی کنید، ایجاد فضا در منزل، محلی برا نگه داری جهیزیه تا فرارسیدن زمان تحویل خانه و.... داشته باشید، کار شما با اجاره انبار اتوبارغرب موقت آسان می گردد.


نبار برای وسایل منزل

انتخاب درست انبار بار بری اثاثیه منزل:

 چه چیز هایی را در انتخاب انبار وسایل منزل در نظر بگیریم

اولین چیزی که پس از تصمیم به اجاره انبار اثاثیه به ذهنتان می رسد هزینه اجاره انبار می باشد، تا ببینید آیا توان آن را دارید یا خیر.

اتوبار شرق تهران و باربری اتوبار آ ریانا با بهره گیری از سال ها تجربه و الگو گیری از شرکت های مشابه در اروپا و آمریکا اقدام به تاسیس انبار جهت نگه داری اثاثیه منزل کرده است که در این انبار ها تمامی استانداردها جهت نگه داری انواع وسایل منزل و گران قیمت رعایت گردیده است.

محل انبار اثاثیه مسئله مهمی است که باید به آن توجه کرد غلب این انبار به خاطر بالا بودن هزینه ملک در وسط شهر نمی توانند باشند اما اتوبار منزل با صرف نظر از هزینه اقدام به راه اندازی این انبار در شهر نموده است.

 

شرایط یک انبار اثاثیه مناسب

سایز انبار

 : سایز انبار می بایست استاندارد باشد تا تمامی وسایل با اشکال مختلف درون آن جا گرفته و به آن ها آسیب نرسد.

کنترل هوا

 : کنترل شرایط محیطی انبار مهم ترین موردی است که می توان به آن اشاره نمود. کنترل دما، رطوبت و نفوذ گرد و خاک بسیار حائز اهمیت می باشد چون هر کدام از این موارد می توانند آسیب جدی به وسایل شما وارد نمایند.

انبار اثاثیه اتوبار اریانا

 دارای تمامی استانداردهای شرایط جوی مناسب می باشد و تمامی پارامتر ها طبق استاندارد های اروپایی تعریف شده اند. و در تمام فصول این شرای را حفظ می نماید و به صورت مستمر و روزانه در حال ارتقاء امکانات می باشد.

انبار در فضای باز نباشد

 : قرار دادن انبار در فضای باز امکان کنترل دما و گرد و خاک رو از بین می برد و به راحتی به اثاثیه و وسایل شما آسیب می رساند.

امنیت و نگهبانی انبار

از دیگر موارد مهم در انتخاب انبار مناسب امنیت آن است. اگر انبار در فضای سر پوشیده باشد طبیعتا امنیت بیشتری دارد

انبار های اثاثیه اتوبار شمال تهران آریانا دارای نگهبان های 24 ساعته و دوربین های مدار بسته جهت کنترل و حفظ امنیت تمام مدت.

 

قبل از اجاره انبار آن را از نزدیک ببنید

ساختمان انبار

 : ظاهر ساختمان انبار را از بیرون ببینید. قدمت بنا، استقامت را بررسی کنید در داخل سازه بررسی کنید آیا نشتی آب وجود دارد یا خیر. تمامی سالن را بررسی کنید که تماما مرتب و سازماندهی شده باشد.

نظافت انبار

 تمامی سطوح را بینید و بررسی کنید که سطح نظافت و تمیزی در چه حد می باشد و آیا انبار برنامه ریزی برای نظافت دارد یا خیر. اگر آشغال روی زمین دیدید یعنی مشکل و دردسر. انبارداری که نتواند از محیط انبار خود مراقبت کند چگونه می خواهد از وسایل شما مراقبت کند.

سهم بازار انبار

 : با بررسی تعداد انبار های اجاره رفته می توانید متوجه شوید که آیا انبارداری مناسب است یا خیر فقط کافیست بررسی کننید و ببینید چه تعداد انبار خالی و پر وجود دارد اگر میزان انبار های خالی زیاد بود حتما بررسی نمایید و مشکل را پیدا کنید.